QVGXABYWKRDWXFPUYKGBYE.jpgNeşe Buzol Eğitim Merkezi

Gümüş Üye
Firma Adı
: Neşe Buzol Eğitim Merkezi
Yetkili Adı
: Cumhur BUZOL
Adres
: Karacaibrahim Mah.Kışla Cad. Batuhan Apt. No:5 (İtfaiye karşısı)
Şehir/İlçe
: Kırklareli / Merkez
Telefon
: (288) 212-0911
Cep Tel
: (505) 883-4424
Faks
:
Sektörler
: Eğitim ve Danışmanlık
Email
: egitim@nesebuzol.com
Web
: www.nesebuzol.com/egitim
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 2, Bu Ay 30 , toplamda 2165 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

     Özel Neşe Buzol Eğitim Merkezi Kursu 06.06.2006 tarihinde Neşe Buzol Güzel Sanatlar Kursu olarak açılmıştır.2008 yılında KPSS Hazırlık Kurslarını programına ilave ederek yeni yerinde yeni ismini almıştır.

         Merkezimizde,

* Her yaş grubu için MÜZİK KURSLARI

( KEMAN, PİANO, GİTAR, YAN FLÜT )

* 4 -12 yaş çocukları için BALE KURSLARI

* Lise, Yüksekokul ve Üniversite Öğrencileri ve Mezunları için

KPSS KURSLARI

( GENEL KÜLTÜR - GENEL YETENEK ve EĞİTİM BİLİMLERİ )

* Yüksekokul Öğrencileri ve Mezunları için

DGS KURSLARI ve

* Üniversite Öğrencileri ve Mezunları için

ALES KURSLARI devam etmektedir.

         Açıldığı günden bu yana, şehrimizde eğitim adına kalan eksiklerin giderilmesini hedef alan kurumumuz, her geçen yıl daha fazla öğrenciye hizmet vermektedir.
         Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı olup tüm öğretmenlerimiz Milli Eğitim Müdürlüğünün onayı ile çalışmakta, kurumumuz her yıl teftiş kurulu başkanlığınca görevlendirilen eğitim müfettişleri tarafından teftiş edilmektedir.
        Kurumumuzda, 4 yaşından başlamak üzere her yaş grubu öğrenciye hizmet verilmektedir. Okullarımızda derslerden arta kalan zamanlarda çocuklarımızın boş zamanlarını değerlendirmek için yeterli etkinliklere yer verilmemekte, verilse de yeterli performans gözlenememektedir.
        Oysaki sosyal içerikli etkinlikler çocuklarımızın gelişimlerini, öncelikle kendilerine olan güvenlerini arttırmakta ve birçok yönde desteklemektedir.
        Neşe Buzol Eğitim Kuruluşları olarak hedefimiz; Çocuklara Atatürk, vatan, millet, bayrak, aile ve insan sevgisini benimseten, milli ve manevi değerlere bağlı, bedensel, zihinsel ve duygusal gelişimlerini, sağlıklı bir şekilde tamamlayabilecekleri, iyi alışkanlıklar kazanabilecekleri, Türkçeyi doğru ve güzel kullanmayı öğrenebilecekleri, sevgi, saygı, işbirliği, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma gibi davranışları geliştirebilecekleri, yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini, iletişim kurma ve duygularını anlatabilme davranışlarını kazanabilecekleri kuruluşlar olmaktır.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları