QVGXABYWKRDWXFPUYKGBYE.jpgNeşe Buzol Anaokulu

Altın Üye
Firma Adı
: Neşe Buzol Anaokulu
Yetkili Adı
: Neşe BUZOL
Adres
: İstasyon Mahallesi Sungurbey Caddesi 2. Sokak No : 22
Şehir/İlçe
: Kırklareli / Merkez
Telefon
: (288) 212-1906
Cep Tel
: (505) 883-4428
Faks
:
Sektörler
: Eğitim Danışmanlığı
Email
: anaokulu@nesebuzol.com
Web
: www.nesebuzol.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 22 , toplamda 2150 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

         Okulumuz 01.12.1995 tarihinde eski binasında hizmet vermeye başlamış olup 2010 Mayıs ayından itibaren sizlere yeni binasında hizmet vermektedir.

         Kurucumuz Neşe Buzol 1990 yıılında O.D.T.Ü. Eğitim Bilimleri (Eski Adı İle Pedagoji)Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olduktan sonra 3 yıl Ankara'da Özel Yükseliş Kolejinde okul psikoloğu olarak, daha sonra Kırklareli'de 3 yıl İngilizce öğretmeni olarak çalışmıştır. Ancak 1995 yılında çocukları için bir anaokuluna ihtiyaç duyunca şehirdeki eksikliği fark etmiş ve kendi mesleğiyle ilgili olması dolayısı ile Beyaz Balonu açmaya karar vermiştir. Ayrıca kendisine ait KPSS kursunda sınava hazırlanan öğretmen adaylarına eğitim bilimleri derslerinde danışmanlık vermektedir.Belirli zamanlarda Edirne'de özel bir kurumda eğitim bilimleri danışmanlığı vermektedir.

         Çocuğun fiziksel gelişiminin doğru aktivitelerle desteklenmesinin zihin gelişimine katkısını göz önünde tutarak, anlaşıldığını hisseden çocuğun mutlu ve yaratıcı olabileceğini, okul öncesinde öğrenmenin oyunla olanaklı olabildiğini çocuğun kendisini özgür ama korumalı bir ortamda duyumsamasının önemini, anne-baba eğitiminin çocuğun gelişiminde en büyük etkiye sahip olduğunu unutmayan NEŞE BUZOL ANAOKULUçalışmalarında aile, personel eğitimine önem vermekte, ülkemizde ve dünyadaki yenilikleri yakından izleyip uygulayarak çalışmalarına 19.YILINDA SEVGI ile devam etmektedir.

Neşe Buzol

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları